III Szczeciński Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Edwarda Stachury "Wędrówką życie jest człowieka"

Written by Ewa Smólska

Drodzy uczniowie, rusza III edycja konkursu poetyckiego związanego z Waszą twórczością, czyli III Szczeciński Przegląd Twórczości poetyckiej im. Edwarda Stachury. Jeśli lubisz wyrażać siebie za pomocą poezji, piszesz "do szuflady" i chciałbyś to zmienić - zapraszamy do wzięcia udziału.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich. Każdy uczeń może zgłosić najwyżej dwa utwory. Prace powinny być zgłoszone poprzez formularz na stronie internetowej nsp.lo2.szczecin.pl do dnia 12 listopada 2021 r. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 grudnia 2021 r. w Sali Kominkowej DOMU KULTURY 13 MUZ w Szczecinie. Osoby nagrodzone otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną wydrukowane.

Informacje szczegółowe oraz regulamin dostępne na powyższej stronie internetowej oraz u p. Ewy Smólskiej w bibliotece.

ZAPRASZAMY!