Nasza Biblioteka doceniona przez LaBiB

Written by admin
extra_toc

Ogólnopolskie Stowarzyszenie LabiB to "społeczność osób, które dostrzegają potencjał bibliotek i chcą go rozwijać będąc aktywnymi przewodnikami tego procesu. Działają, mają pomysły, realizują projekty. Chcą zaszczepić entuzjazm w innych. LABiB jest dla osób, które wierzą, że dzielenie się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem jest wartością. Dla osób, które chcą wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu. LABiB tworzą bibliotekarze i inne aktywne osoby, którym bliska jest idea nowoczesnej biblioteki wychodzącej naprzeciw różnorakim potrzebom lokalnych społeczności. doceniło pracę naszej szkolnej biblioteki".

W ramach programu "Biblioteka Online II"  LaBiB stworzyło zbiór dobrych praktyk, które zostały wyłonione z najciekawszych pomysłów nadesłanych z różnych bibliotek w całej Polsce. Wśród nich została wyróżniona nasza biblioteka szkolna! 

O programie "Biblioteka Online II" możesz przeczytać tutaj, natomiast tutaj jest link do zbioru dobrych praktyk, w którym możesz przeczytać o naszej bibliotece.