Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Written by admin
W ramach obchodów XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z naszą szczecińską pisarką SYLWIĄ TROJANOWSKĄ. Będzie ona promować swoją najnowszą powieść " Łabędź". Jest to poruszająca opowieść o sile rodzinnych więzi, o woli życia, nadziei i miłości, trwających nawet w obliczu okrucieństw wojny.
Rok 1938, podbydgoski Fordon. Młodziutka Anna Łabędź przygotowuje się do rozpoczęcia nauki w warszawskiej szkole pielęgniarskiej.
Dziewczyna ma ambitne plany i jest zdecydowana walczyć o marzenia, dlatego zatrudnia się w kawiarni, by zarobić pieniądze na nowy etap życia.
Początkowo wszystko układa się po jej myśli, ale Fortuna bywa ślepa. Anna musi stawić czoła sytuacjom, na które żaden człowiek nie jest w stanie się przygotować,
oraz dokonać wyboru między wiernością wobec więzów krwi a zakazaną miłością. Wiszące w powietrzu widmo wojny postawi ich oboje w obliczu dramatycznego wyboru.
 
Spotkanie odbędzie się 9 maja o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Wstęp wolny.
 
W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek będzie organizowanych wiele spotkań autorskich z różnymi pisarzami, w których będzie można wziąć udział. Szczegóły TUTAJ.
 
Źródło: https://mbp.szczecin.pl/wydarzenia_01/pomiedzy-miloscia-a-idealami-spotkanie-z-sylwia-trojanowska-tydzien-bibliotek/