Wyzwanie czytelnicze na rok 2022/2023

Pani J. Nicka zaprasza do wzięcia udziału w wyzwaniu czytelniczym na rok 2022/2023 pt.: "BIBLIOTEKA EMOCJI"

• Udział w wyzwaniu czytelniczym polega na zaprezentowaniu od 1 do 2 przeczytanych przez siebie książek (najlepiej z biblioteki szkolnej) wyzwalających każdą z następującej emocji: radość, smutek, strach, zaskoczenie (czyli min. 4 książki, max 8 książek)
  • Książki prezentowane mogą być w dowolnej formie
  • z wykorzystaniem narzędzi TIK, np. w postaci prezentacji, infografiki, nagrania video, podcastu, filmu ze zdjęć,
    plakatu itp.,
  • W treści prezentacji powinien znaleźć się tytuł, autor oraz ciekawe uzasadnienie, dlaczego ta książka pasuje do konkretnej emocji,
  • W prezentacji musi być zamieszczona informacja dot. autora pracy: imię i nazwisko, klasa
  • Prace należy dostarczyć do czytelni szkolnej lub wysłać mailowo (może być link) na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. w terminie do 30.03. 2023r.

Najciekawsza praca (bądź prace) zostaną opublikowane na stronie internetowej
i fanpage’u biblioteki szkolnej, a autor (autorzy) otrzymają nagrody:)