Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024

Zapraszamy wszystkich uczniów do biblioteki szkolnej. Tu wypożyczycie ciekawą lekturę, podyskutujecie na ciekawe tematy dotyczące literatury (i nie tylko), wyciszycie się i odpoczniecie od szkolnego harmidru. Biblioteka szkolna organizuje dla Was ciekawe wystawy, gazetki tematyczne, dostarcza intelektualnej rozrywki (w czytelni można pograć we flirt literacki).

Tu znajdziecie ciekawe czasopisma popularnonaukowe, a panie bibliotekarki pomogą Wam wyszukać informacje, których potrzebujecie do nauki. W czytelni znajdziecie "strefę ciszy", w której na miękkiej kanapie lub pufie znajdziecie chwile relaksu. Jesteśmy przyjaznym miejscem dla KAŻDEGO ucznia!

ZAPRASZAMY!

P.S.

Od 1 września w holu przy bibliotece dostępna mini wystawa poświęcona II wojnie światowej, zorganizowana przez p. Joannę Nicką.