No to start!

Rok szkolny rozpoczęty, więc i Wasza biblioteka rozpoczyna działalność. Zapraszamy wszystkich uczniów w jej progi. Tu każdy znajdzie dla siebie ciekawą lekturę czy interesujące czasopismo, podyskutuje na ciekawe tematy dotyczące literatury (i nie tylkosmile).

Czytelnia zaprasza do "Strefy ciszy", gdzie w komfortowych warunkach można się wyciszyć, odpocząć i zrelaksować się. Biblioteka szkolna organizuje dla Was ciekawe wystawy, gazetki tematyczne, dostarcza intelektualnej rozrywki (w czytelni można pograć w planszówki). Biblioteka szkolna to iście skarbnica wiedzy, w której panie bibliotekarki pomogą Wam wyszukać informacje, których potrzebujecie do nauki.  Redagujemy również własną gazetkę "Bibliozetkę", która jest dwumiesięcznikiem. Dowiecie się z niej, co ciekawego obecnie dzieję się w bibliotece szkolnej, jakie ciekawe książki warto przeczytać, jakie czytelnia poleca artykuły popularnonaukowe oraz wiele innych ciekawostek ze świata książek.

Jesteśmy przyjaznym miejscem dla KAŻDEGO ucznia!

We wrześniu i październiku biblioteka szkolna organizuje dla klas I lekcje biblioteczne, na których zostanie przedstawiona praca biblioteki szkolnej, jej działalność oraz zasady korzystania z wypożyczalni i czytelni.

ZAPRASZAMY!